Kontakt

Är du hyresgäst? Läs mer här

VD

Johan Grevelius

VD

T: +46 8 518 01 756
M: +46 70 851 85 00

johan.grevelius@sbffonder.se

Privata investerare

Oscar Swahn

Chef Privatmarknad

T: +46 8 518 00 427
M: +46 70 736 04 48

oscar.swahn@sbffonder.se

Institutionella investerare

Lars Graneld

Head of Institutional Sales

T: +46 8 518 00 410
M: +46 709 650 724

lars.graneld@sbffonder.se

Ekonomi & Administration

Martin Sersé

TF CFO

T: +46 8 518 00 422
M: +46 73 416 36 27

martin.serse@sbffonder.se

Bolagsstyrning

Kirsi Siegfrids

Bolagsformalia/IR

T: +46 8 518 00 423
M: +46 70 348 10 21

kirsi.siegfrids@sbffonder.se

Transaktion & Analys

Ebba Christensson

Chef Analys & Transaktion

T: +46 8 518 00 423
M: +46 70 713 34 77

ebba.christensson@sbffonder.se

Fastighetsförvaltning

Linda Jansson

Fastighets- och hållbarhetschef

T: +46 8 518 00 411
M: +46 70 612 71 81

linda.jansson@sbffonder.se

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information – läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information - läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.