Kontakt

Är du hyresgäst? Läs mer här

VD

Carl Adam Rosenblad

VD

M: +46 70 811 65 50

ca.rosenblad@sbffonder.se

Affärschef

Linus Nilsson

Affärschef/CIO

T: +46 8 518 00 410
M:
+46 70 016 36 67

linus.nilsson@sbffonder.se

Privata investerare

Michael Tieman

Chef Privatmarknad

T: +46 8 518 00 419
M:
+46 723 84 82 90

michael.tiemann@sbffonder.se

Institutionella investerare

Lars Graneld

Head of Institutional Sales

M: +46 709 650 724

lars.graneld@sbffonder.se

Ekonomi & Administration

Anette Erneholm 

Ekonomichef

T: +46 8 518 00 415
M: +46 70 821 70 96

anette.erneholm@sbffonder.se

Bolagsstyrning

Kirsi Siegfrids

Bolagsformalia/IR

T: +46 8 518 00 423
M: +46 70 348 10 21

kirsi.siegfrids@sbffonder.se

Transaktion & Analys

Martin Stenman Andersson

Portfolio Manager

T: +46 8 518 01 666
M: +46 70 771 33 95

martin.andersson@sbffonder.se

Fastighetsförvaltning

Bo Wernersson 

Fastighetschef

T: +46 480 760 789
M:+46 732 56 51 83

bo.wernersson@sbfboservice.se

Huvudkontor

Jeanette Sundberg

Kontorsansvarig/Back Office

T: +46 8 518 00 425
M: +46 70 280 08 81

jeanette.sundberg@sbffonder.se

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information – läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.

Den här webbplatsen använder cookies. En cookie, eller kaka, lagras på din enhet för att ge dig en bättre upplevelse av webbplatsen. Om du vill ha mer information - läs om hur vi använder cookies och vår integritetspolicy.